Akdere Halı Yıkama

Akdere Halı Yıkama

Akdere Halı Yıkama firması olan Mavi Göl Halı Yıkama firmamız Akdere’li müşterilerimize Ucuz Halı Yıkama hizmeti sunmaktayız. Firmamızın sunduğu hizmet %100 garantili ve sigortalı olduğu gibi firmamızın tüm ekibimiz uzman ve işini bilen tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır.

Ev hanımlarına Halı Yıkama konusunda çok yardımcı olan Mavi Göl Halı Yıkama firması ev hanımlarının talebi üzerine kapılarından halılarınızı alıyoruz fabrikalarımızda yıkıyor temizliyor pırıl pırıl yapıyor kurutup siz müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Halı Yıkama hizmeti tecrübeli elemanlardan oluşması şart olan bir iştir halı yıkamak tecrübesi olmayan firmalar genelde halılarda sertleşme meydana getirmekte, sertleşen halılar müşterilerin pek hoşuna gitmez sertleşmiş halılar pres makinelerinde sıkıştırıldığında dolayı meydana gelmektedir. Firmamızın bu gibi makineleri de kullanırken özel deterjanlar sayesinde halılarınız sertleşme ve görüntü bozukluğu olmamaktadır. Halılarınız yumuşak ve renklerinde canlanma meydana getirmektedir.

Akdere Koltuk Yıkama

Akdere koltuk yıkama hizmeti veren Mavi Göl firmamız koltuklarınızın inatçı lekelerini temizliyor, koltuklarınızın eski canlılığına ve yeni alınmış gibi pırıl pırıl olduğuna siz müşterilerimiz de fark edecektir. Koltuklarınızın temizliği firmamızın %100 garantisi altında olarak hizmetimizi sunuyoruz.

Akdere Perde Yıkama

Akdere perde yıkama hizmeti veren firmamız Siz müşterilerimizin kirlenmiş perdelerin evlerinizde çirkin görüntüye sebep olmaktadır. Akdere perde temizliği perdeleriniz yıkanması ve ütülemesi ayrı bir dert olduğu için ev hanımlarının pek çoğu yıkama firmalarından yardım almaktadır. firmamız perdelerinizi yerinden çıkartmadan sıcak buharlı cihazlarımız ile perdelerinizi temizliyoruz. Bu sayede perdeler kırışmadan temizlenmek de ve perdelerinizin eski canlılığının geri geldiğini fark edeceksiniz.

Akdere Yorgan ve Battaniye Yıkama

Akdere Yorgan ve Battaniye yıkama Her gün kullandığımız yorgan ve battaniyeler malum çok sık kirlenmektedir yorganlar özel bir temizlik gerektiren aşamalar ile temizlenmektedir. Yorgan temizliğinde ev hanımları çok uğraşmaktadırlar. Yorganlar genelde temizlemek için sökülmesi ve içerisinde Elyaf veya yünlerin çıkartılıp, Ayriyeten bunların da temizlenmesi şarttır. Yorganların yüzleri temizlendikten sonra yorgan içleri tekrar içerisine yerleştirilir ve temizliği bitirilir.

Battaniye temizliğinde kullandığımız çamaşır makineleri çok sık bozulmaktadır. Bunun için elde battaniye yıkamakta zordur. Firmamız battaniye temizliğinde özel büyük kazanlı makinelerimiz ile temizliyoruz kurutuyoruz yumuşacık ve pırıl pırıl yapıyor siz müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Akdere yorgan ve battaniye yıkama hizmetini sunan firmamız Siz müşterilerimize bu temizlik konusunda %100 Garanti vermektedir.

Akdere Overlok Hizmeti

Akdere Overlok Hizmeti Atmaya kıyamadığınız kıymetli halı ve kilim gibi özel eşyalarınızın söküldüğünde overlok yaparak halılarınızın ve kilimlerin sökülmesinin önüne geçmiş oluyoruz firmamızdan overlok hizmeti alabilmeniz için firmamıza sadece Talep oluşturmanız yeterlidir bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir