Araç Koltuk Temizleme

Araç Koltuk Temizleme

Araç Koltuk Temizleme hizmeti sunan Mavi Göl firmamız araçlarınızın kirlenmiş koltuklarını döşemelerini itinalı bir şekilde tertemiz pırıl pırıl yapıyoruz.

Bu hizmetimiz araçlarınızın fabrikalarımızda veya talebiniz doğrultusunda aracınızın bulunduğu yere gelerek temizlik hizmetini yapıyoruz.

Araç Koltuk Döşeme Temizliği

Tozlanmış Lekelenmiş ve koku yayan araç koltuklarınızın veya araç döşemelerin temizliğini özel buharlı makineler ile temizliyor aracınızın güzel görüntüye kavuştuğunu, siz müşterilerimize fark ettireceğiz sunduğumuz bu hizmet fiyatları araç cinsine göre farklılık göstermektedir.

Bireysel veya kurumsal araçların kirlenmiş iç koltuk döşemelerinin temizliği çok önem gerektiren işlerden biridir. Araç koltuklarını sigara veya içeceklerin dökülmesi sonucunda, koltukların döşeme gözeneklerine nüfus eden lekelerin elde temizlenmesi mümkün değildir. Aksine lekelerin koltuğa daha fazla işlemesine ve etrafına yayılmasını sağlar.

Araçlarınızın koltuk döşemelerinin temizliğinde, işinde uzman araç koltuk temizleme firmalarından koltuk temizleme hizmeti alındığında koltuklarınızın çıkmayan koltuk lekelerini ve Sigara dumanının oluşturduğu koku ve döşemelerinin kararmasının Mavi Göl firmamızın Araç Koltuk Yıkama Hizmeti ile araçlarımızın koltukları Yeni alınmış gibi tertemiz pırıl pırıl temizleme sözü veriyoruz.

Mavi Göl Halı Yıkama firmamızdan araç koltuk yıkama hizmeti talep edebilmek için; talep formunu doldurup firmamıza göndermeniz yeterli olacaktır. Talebiniz doğrultusunda firmamızın görevlileri Siz müşterimize dönüş yapacak gerekli detayları aldıktan sonra hızlı servisimiz ile temizliği yapılacak aracınızın bulunduğu yere geliyor aracınızın koltuk temizliğini yapıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir