Bağlum Halı Yıkama

Bağlum Halı Yıkama

Bağlum Halı Yıkama hizmeti veren Mavi Göl Halı Yıkama firmamız Bağlum semtinde garantili güvenilir firma haline gelmiş bulunuyoruz. Ev hanımlarının çok sık karşılaştığı halı kirlenmeleri kirlenmiş halıların bakteri yuvasına dönüşmesi an meselesi, bakteri yuvasına dönüşmüş halılar, küçük yaştaki çocuklarınız için tehlike arz etmektedir. Bunun için de vakit kaybetmeden halılarınızın temizlenmesi şarttır.

Bağlum Halı temizliği deterjan su masrafına sebep olur elde yıkanan halılarınız sadece yüzeyi temizlenmiş olur halılarınızın gözeneklerine ki Mikroplar asla gitmez onun içinde gözeneklerine nüfuz eden bakteri yok eden deterjanlar kullanılması gerekmektedir.

Firmamızın web sitesi üzerinden Talep Oluşturulduğunda görevli elemanlarımız verilmiş adresinize gelerek halılarınızı alıp fabrikamızda özel Halı Yıkama bölümünde Avrupa standartlarına uygun deterjanlar ile halı gözeneklerine bakterileri tamamen yok edecek şekilde temizliğini yapıyoruz. Yıkama sonucunda halılarınız sertleşme sorunu ortadan kalkmış oluyor. Halılarınızın Yeni alınmış gibi canlı parlak ve yumuşak canlı parlak ve yumuşak hale gelmektedir. Yıkanmış halılarınız kurutulur paketlenir ve tekrar evinize getirerek kullanımınıza sunuyoruz.

Bağlum Koltuk Yıkama

Bağlum Koltuk Yıkama Evlerinizde küçük çocukların genelde üzerine yiyecek ve içecek döktüklerinde kirlenmiş koltuklarınızı elle silinse bile üzerinde leke kalmaktadır. Bu lekeleri temizlemek için lekenin bulunduğu bölgeye gözeneklerine kadar nüfus edecek etkili deterjan kullanılmalıdır. Kullanılan bazı deterjanlar ise renklerde solmalar oluşmaktadır. Bağlum Koltuk Temizliği Bu sıkıntılar ile uğraşmak yerine bu işi %100 garanti veren temizlik firmaları ile temizletmenizi tavsiye ederiz temizlik firmaları bu gibi lekelerde kullanılacak deterjanları özel olarak Avrupa’dan temin edilmektedir. Bağlum Ucuz Koltuk Yıkama Mavi Gül Halı Yıkama koltuk temizlemesi garantili bir şekilde tertemiz pırıl pırıl yaparak kullanımınıza sunuyor.

Bağlum Perde Yıkama

Bağlum Perde Yıkama Evlerimizde kirlenmiş perdeleriniz evinizde çirkin görüntü yaratmaktadır perdeler genelde kombi peteklerinin verdiği buhar ve evde sigara dumanından oluşan is sonucu kararmalar oluşmaktadır. Kirlenmiş perdeleriniz Çamaşır makinelerinde yıkandığında kırışıklığa sebep olmaktadır. Kırışmış perdelerin ütülenmesi ayrı bir zahmettir. Bunlarla uğraşmak yerine firmamız Çamaşır makinelerinde yıkamadan tertemiz pırıl pırıl kırışmadan temizlemektedir. Perdeleriniz basınçlı sıcak buhar ile temizlendikten sonra perdeniz eski canlılığına kavuşacaktır.

Bağlum Yorgan ve Battaniye Yıkama

Bağlum Yorgan ve Battaniye Yıkama Kirlenmiş yorgan ve battaniyelerin Çamaşır makinelerinde yıkanması zordur elde yıkanması bolca su israfına sebep olmaktadır. Ayrıca elde yıkaması oluşmuş kirlerin çıkması zor olup günlerce uğraşmak zorunda kalıyorsunuz. firmamız ucuz battaniye ve yorgan yıkamak için özel araçlarımız ile battaniye ve yorganlarınızı tertemiz pırıl pırıl temizleyip kurutup kullanımınıza sunuyoruz.

Mavi Göl Halı Yıkama firmasından web sitemizden çalışma saatleri içerisinde Talep Oluştur duğunuzda belirtmiş olduğunuz adreste evlerinize gelerek halı kilim ve battaniyelerinizi evinizde paketleyip fabrikamızda temizliyor kısa süre içerisinde teslim ediyoruz bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir