Boğaziçi Halı Yıkama

Boğaziçi Halı Yıkama

Boğaziçi Halı Yıkama hizmeti veren Mavi Göl Firmamız Boğaziçi semtinde Halı Yıkama işlerini garantili ve güvenli bir şekilde yapmaktayız. Boğaziçi müşterilerimiz güvenilir firma olduğumuz için en çok tercih edilen firma haline gelmiş bulunuyoruz.

Boğaziçi Halı Temizliği

Boğaziçi Halı Temizliği Ev hanımlarının kirlenmiş halıların yıkanması için yıkayacak yer Deterjan ve su masrafı gibi masraflardan kurtulmak için sadece uygun fiyatlar ile bütün halılarınızı yıkıyoruz. Elde yıkanan halılar genelde sertleşmeye sebep olur su ve kalitesiz deterjanlardan sertleşmeler meydana gelmektedir.
Boğaziçi Halı Yıkama Firmamızın size verdiği, garanti halılarınızın tertemiz olması bütün bakterilerden temizlenmiş olması ve halılarınızın tekrardan eski görüntüsüne ve yumuşak haline gelecektir.

Boğaziçi Perde Yıkama

Boğaziçi Perde Temizliği Evlerinizde görüntü kirliliği yapan perdeleriniz ev hanımlarında, can sıkıntısı yapmaktadır. Ev hanımlarına büyük yardımcı olan, Boğaziçi perde yıkama firması olan Mavi Göl firmamız önem verdiğiniz sizin için kıymetli olan perdelerinizi çamaşır makinesinde yıkamak yerine firmamızın özel hizmeti olan sıcak buhar püskürtme cihazlarımız ile perdeleriniz kırışmadan tertemiz pırıl pırıl yapıyoruz.

Boğaziçi Koltuk Temizliği

Boğaziçi Koltuk Temizliği En çok kullandığınız eşyalarımızdan koltuklarınız üzerine bir şey döküldüğünde oluşan lekeler elde silinmesine rağmen çıkmayan inatçı lekeleri ev hanımlarına yardımcı olarak Boğaziçi Koltuk Yıkama ile Mavi Göl firmamız koltuklarınızı evlerinizde yerinden oynatmadan firmamız temizliyor hiçbir leke kalmadan, Tertemiz pırıl pırıl yapıyoruz.

Boğaziçi Yorgan ve Battaniye Temizliği

Boğaziçi Yorgan ve Battaniye Temizliği gibi kirlenmiş eşyalarınızı internet üzerinden çalışma saatlerimiz de talep oluşturduğunuzda size dönüş yapıyoruz detaylı bilgi alarak yıkanacak eşyalarınızı, Kapınızdan alıyoruz firmamız belirlendiği gün içerisinde temizliyor kurutuyor hızlı servisimiz ile evinize teslim ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir