Esertepe Halı Yıkama

Esertepe Halı Yıkama

Esertepe Halı Yıkama hizmeti esertepeli müşterilerimize %100 garantili olarak yıkama temizleme ve Esertepe overlok hizmeti ile hafta içi çalışma saatlerimiz dahilinde sunmaktayız.

Esertepe Halı Yıkama Fiyatları

Halılar, evlerimizde en çok kullandığımız üzerinde gezindiğimiz evimizin olmazsa olmazlarından bir parçasıdır. Ayrıca mikropların gizlendiği çocuklar için de sakıncalı tehlikeli bir durum oluşturmaktadır. Halılarınızın kullanımı sonucu gözeneklerin de bakteriler zamanla oluşmaktadır. Halılarınızın yüzeyinde birikmiş toz ve bakteriler küçük çocuklar için ve yetişkinler için tehlike oluşturmaktadır. Halı yıkamak uygun mekan bulamayan, Ayrıca su masrafı deterjan masrafı ve yıkamak için de birkaç kişiye ihtiyaç duyulur. O yüzden halılarınızın yıkanması için size güven veren Garanti sunan firmaları seçmenizi tavsiye ederiz, firmamız sizin için bu güveni vermektedir.

Esertepe Yorgan ve Battaniye Yıkama

Evlerimizde kullandığımız yorgan battaniye gibi eşyaların kirlendiği zaman temizliği, Çok uğraş gerektiren bazen de çamaşır makinesinin alamayacağı kadar büyük olan yorgan ve battaniyelerin yıkanmasında kara kara nasıl yıkarım diye düşünen ev hanımlarının tercihi olan firmamız yorgan ve battaniyelerin yıkanmasını özenle titizlikle yapmaktadır. Aklınıza gelebilecek soru işaretlerinin yıkatma esnasında acaba yorganımın şekli bozulur mu? veya battaniye yırtılır mı? gibi düşünceleri firmamız bunların garantisini güvenini vermekteyiz. Firmamız her türlü önlemi alarak yırtılmalara şekil bozulmalarını sertleşmesini önleyecek deterjanlar kullanmaktadır.

Esertepe Overlok Hizmeti

Yırtılmış halı ve kilim kenarlarının çözümü olduğu gibi geri dönüşümünde sağlıyoruz değer verdiğiniz halılarınız ve kilimlerin kenarlarını özel overlok makinamızda özel bir şekilde dikerek yırtılmasının sökülmesinin önüne geçmiş oluyoruz.

Esertepe Perde Yıkama

Evlerimizde Sigaradan ve doğalgaz peteklerinin oluşturduğu buhardan dolayı kirlenmiş perdelerinizi çamaşır makinesinde veya elde yıkanması zor olduğu gibi eski haline gelmesi de zorlaşıyor. Ütüleme esnasında da ütü makinasının perdelere zarar vereceği korkusundan dolayı ev hanımlarının yardımına yetişen firmamız perdelerinizi gerek yerinde veya yerinden çıkartarak fabrikamızda özel buhar makinamızda ve özel deterjan kullanarak eski canlılığını ve görüntüsüne kavuşturuyoruz.

Firmanız sizler için hafta içi çalışma saatlerimiz dahilinde talep oluşturduğunuzda sizi firma yetkililerimiz arayarak bilgilendirip Müsait olduğunuzda evinize gelerek talep doğrultusunda halı kilim yorgan ve battaniye lerimizi Kısa bir süre içerisinde temizleyip Siz müşterilerimize hizmetin kalitesini sizlere sunuyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir