Etlik Halı Yıkama

Etlik Halı Yıkama

Etlik Halı Yıkama hizmeti veren pek çok firmalar vardır. Firmalar güven verir ancak garantisini vermez müşterilerin pek çok sıklıkla karşılatığı halıların sertleşmesi ve halılarda görüntü bozukluğu, Bunun sebepleri pek çok firmaların kullandığı, Deterjan ve sulardan kaynaklanmaktadır. Firmamızın Siz müşterilerimize hizmet sunarken öncelikle verdiği garanti ve güveni doğrultusunda yaptığı işi kaliteli düzgün bir şekilde yapmaktır. Etlik Halı Temizliği  ile Etlik semtinde Ucuz Halı Yıkama hizmetlerinde en çok tercih edilen firma haline gelmiş bulunuyoruz.

Etlik Halı Yıkama

Etlik Halı Yıkama Etlik semtinde müşterilerimizin her ay halılarının yıkanması için su ve deterjan masrafını yapmaktadır. Ayrıca elde yıkanan halıların dibinde oluşmuş bakterilerin mikropların temizlenmesi söz konusu değildir. Elde yıkama sadece halının yüzeyinin temizlenmesini sağlar kuruması günler alan halılarınızın mikropları ve bakteriler diplerinde tekrar oluşmaktadır.

Çocuklarınız için ve yetişkinler için de tehlike söz konusu olmaktadır. Etlik Halı Temizliği işlerini Mavi Göl Halı Yıkama firmamız itinalı bir şekilde halılarınızın dibine kadar temizlenmesini sağlayan araçlarımız ile halılarınızın diplerinde oluşan mikrop ve bakterilerin yok olmasını sağlayan deterjanları ile temizliyor ve halılarınızın canlılığını kazandırıyoruz.

Etlik Koltuk Yıkama

Etlik koltuk yıkama hizmetini sunan firmamız Etlik semtinde evlerde hizmet veren firmamız uygun fiyatlar ile ucuz koltuk temizliği koltuklarınızın pırıl pırıl olmasını sağlıyoruz ev hanımlarının çok sık karşılaştığı koltuk kirlenmeleri veya çocuklu olan evlerde, Koltuk lekeleri pek çok sıklıkla karşılaşmaktayız. Koltuklarınızın elde temizlenmesi durumunda lekelerin pek çoğu çıkmadığı görülmektedir. Etlik koltuk Temizliği Bu yüzden lekelerin kaybolması için koltuklarınız da oluşan intacı lekelerin temizlenmesinde kullandığımız basınçlı buhar cihazlarımız ile temizliyoruz.

Etlik Perde Yıkama

Etlik Perde Yıkama Perdeleriniz de kararma renginin solması ve kirlenmesinin sebebi sigara dumanı kombi peteklerinin oluşturduğu ısıdan dolayı perdeleriniz de kararma ve canlılığın da solmalar meydana gelmiştir. Firmamız size %100 garanti vererek perdelerinizi eski canlılığına kavuşturmak olacak perdeleriniz özel püskürtmeli buhar basıncı ile temizlenecek kırışıklık olmadan evlerimizde tekrar Kullanıma sunulacak.

Etlik Yorgan ve Battaniye Yıkama

Etlik Yorgan ve Battaniye Yıkama Yorgan ve battaniye gibi çok sık kullanılan eşyalarınız kirlenmesi durumunda ayda bir yıkanması gerekmektedir. Yıkamadığı takdirde bakteriler kokular meydana gelmektedir. Elde ve çamaşır makinesinde yıkanması zordur, çamaşır makinesinde bir battaniyenin suya girmeden ki ağırlığı 3 kilo olup, Suya girdikten sonra kilosu 9 kiloya çıkmaktadır. Çamaşır makinesinin yıkama kapasitesini aşmaktadır. Bu yüzden çamaşır makinenizin arızalanması ve motor yanmasına sebep olmaktadır. Büyük masraflar açmadan temizlik firmalarına yıkatmak en iyisidir bunun içinde işinde uzman firmaları tercih edin Mavi Göl Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniye gibi eşyalarınızı pırıl pırıl eski canlılığına getirerek temizliyor kullanımınıza sunuyoruz.

Firmamız evinizde yıkanması gereken halı kilim battaniye yorgan Koltuk gibi eşyalarınızı %100 Garanti vererek pırıl pırıl temizliyor kullanımınıza sunuyoruz Bizi seçtiğiniz için teşekkür ediyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir