Kayaş Halı Yıkama

Kayaş Halı Yıkama

Kayaş Halı Yıkama ile Kayaş semti Gelişmekte olan nüfusu ile büyümekte olan bir semttir. Kayaş Halı Temizleme olarak hizmet veren Mavi Göl Halı Yıkama firmamız ile halı kilim battaniye ve yorganları talebiniz üzerine belirttiğiniz gün firmamız evinizden alıp fabrikalarımızda temizliyoruz firmamızda çalışan bütün elemanlarımız güvenilir deneyimli elemanlardır.

Evinizde kirlenmiş halı ve kilimlerin kirlenmesinde ve bu kirlenme sonucunda gözeneklerine birikmiş mikropların çocukların sağlığını tehdit etmektedir. Pek çok halı ve kilimlerin elle temizlendiğinde bakterilerin gitmediği ortaya çıkmaktadır. Elde yıkanmış halılar ve kilimlerin sadece yüzeyi temizlendiğinde yüzeyi temizlenmiş halı ve kilimlerin de sertleşmeler meydana gelmektedir. Kayaş Halı Yıkama firması olarak Mavi Göl Halı Yıkama siz değerli müşterilerimizin halı ve kilimlerin temizliğinde kullandığımız deterjanları Avrupa standartları dahilinde özel üretilmiş deterjanları kullanarak sıcak buhar basınçlı makineler ile gözeneklere nüfus edecek şekilde yıkıyor tertemiz pırıl pırıl yapıyoruz.

Kayaş Koltuk Yıkama

Kayaş Koltuk Yıkama hizmeti aynı şekilde evlerinizde çocukların, Üzerlerine döktükleri yiyecek ve içecek sonucunda oluşan kirlerden lekelerden koltuklarınızı korumanız ve koltuklarınızın elde temizlemenin hiç bir sonuç vermediği lekelerin çıkmadığını görmektesiniz, dahası koltuklarınızın renk kaybı da oluşmaktadır. Kayaş Koltuk Temizliği Ev hanımlarının sıkıntılarından kurtaracak ve koltuklarınızı eski canlılığına getirecek pırıl pırıl tertemiz yapma sözü veriyoruz.

Kayaş Perde Yıkama

Kayaş perde yıkama hizmeti ile perdelerde oluşmuş kirler ve lekelerden arındırıp tertemiz pırıl pırıl hale getiriyoruz. Perdelerin firmamız ile yıkandığında sizin de fark edeceğiniz tek şey perdelerin, Yeni alınmış gibi tertemiz pırıl pırıl olmasıdır. Kayaş perde temizliği Firmamız perdelerinizi sıcak basınçlı buhar ile yıkayarak temizliyor, Siz müşterilerimize garantisini de veriyoruz.

Kayaş Yorgan ve Battaniye Yıkama

Kayaş yorgan ve battaniye yıkama hizmeti ile kirlenmiş yorgan ve battaniyeleri talebiniz üzere evinizden alıp uygun fiyatlar ile tertemiz yapıyoruz. Yorgan ve battaniyeler, Çamaşır makinelerinde yıkanması zordur ev hanımlarının en çok sıkıntısı budur ev hanımlarının internet üzerinden yıkama konusunda firma ararken dikkat edeceği hususlar, temizlik firması seçerken öncelikle garanti vermesine dikkat edilmelidir.

Garanti vermeyen firmalar temizleme sonrasında eşyalarınız da yırtılmalar yıpranmalar ve sertleşmeler oluşmaktadır. Diğer husus da firmalar yıkama konusunda tecrübesine önem verilmektedir. Tecrübesiz firmalar çok yanlış ve hatalı yıkama sonucunda eşyalarınızın başına büyük sıkıntılar açmaktadır. Bunlarla uğraşmak yerine garantili güvenilir firmalar ile yıkatmak firmamız yıkatma konusunda, garantiyi güvenirliği vermektedir.

Firmamıza çalışma saatleri içerisinde Talep oluşturulduğunda Siz müşterilerimize telefon ile dönüş yapıyoruz Siz müşterilerimizden bilgi alarak evinize geliyoruz evinizden yıkanacak eşyalarınızı alarak fabrikamızda garantili güvenilir şekilde yıkıyoruz ve hızlı servis ile evinize teslim ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir