Keçiören Halı Yıkama

Keçiören Halı Yıkama

Keçiören Halı Yıkama hizmetini Keçiören’de kaliteli %100 güvenli hizmet sunmaktayız Mavi Göl Halı Yıkama firması olarak Keçiören genelinde tüm semtleri kapsayan hizmetlerimiz şu şekildedir.

Keçiören Halı Temizliği

Keçiören Halı Temizliği işlerini büyük çoğunluğunda Keçiören’de sunmaktayız ev hanımlarının en çok tercih ettiği Mavi Göl Halı Yıkama firması olarak halılarınızı evinizden alıyoruz. Keçiören ilçesinde bulunan fabrikamızda halılarınızı özenle ve titizlikle diplerinde oluşmuş halı bakterilerinin tamamını temizliyor pırıl pırıl yapıyoruz. Halılarınızın yumuşacık hale geldiğini ayriyeten halılarınızın eski canlılığını geri döndüğünü fark edeceksiniz.

Keçiören Koltuk Temizliği

Keçiören Koltuk Temizliği hizmetini Sunan Mavi Göl halı yıkama firmamız oturma gruplarının kirlendiğinde ve leke oluştuğunda kötü bir görüntüye sebep olur pek çok misafir ağırlayan ailelerin yaşadığın koltuk kirlenmeleri çok sık meydana gelir. Bu yüzden her ay veya aralıkla temizletmek zorunda kalan ev hanımlarının vazgeçilmez temizlik firması olarak pek çok ev hanımlarına internet üzerinden Talep oluşturduğunda evlerinde hizmet sunmaktayız. Keçiören Koltuk Yıkama Firmamız koltuk yıkama işlerini uzman ekibi ve teknolojik makinelerimiz ile koltuklarınızı köşe takımlarını kanepelerin temizliğini %100 leke bırakmadan temizliyoruz.

Keçiören Perde Temizliği

Keçiören perde temizliği Mavi Göl firmamız itinalı bir şekilde perdelerinizi yerinden çıkartmadan temizliyoruz. Perdeleriniz kirlendiğinde kararır ve kötü bir görüntü verir, genellikle perdelerin kirlenmesinde en büyük etken ev ortamında içilen sigaranın dumanı perdelerde kararmalar oluşturmaktadır. Başka bir etken de pencere altında kombi peteklerinden çıkan buhar perdeleriniz de kararmalar oluşturmaktadır. Perdelerinizi temizlemek için Çamaşır makinelerinde yıkadığınız da net bir sonuca ulaşamazsınız aksine perdelerin yıpranmasına, kırışmasına, sökülmesine sebep olur kıymetli eşyalarınızın kirlerden ve lekelerden korumak ve temizlemek istiyorsanız firmamız size%100 olan güvenli temizlik hizmetleri sunmaktadır. Firmamız perdelerinizi sıcak buharlı makinelerimiz ile pırıl pırıl tertemiz ve eski görüntüsüne canlılığını geri getirme sözü veriyor.

Keçiören Yorgan ve battaniye temizliği

Keçiören Yorgan ve battaniye temizliği gibi çok sık kullandığımız eşyalarınızın temizliğine önem vermekteyiz. yorgan temizliği ev hanımlarının pek çok zaman alan ve uğraştıran işlerden biridir. Yorgan temizliğinde yorganların iç ve dış temizliğine önem verilmektedir. Ev hanımları yorgan ve battaniyeler çamaşır makinesinde yıkamayı tercih etmezler nedeni yorgan ve battaniyeler çamaşır makinesinin alabileceği yükten fazla olduğu için çamaşır makinesinin bozulma tehlikesi olduğu için kaliteli temizlik işi yapan firmalara yıkatmakta bulurlar. Yıkanmasını istediğiniz yorgan ve battaniye gibi eşyalarınızı web sitemizden Talep oluşturarak elimizden yıkanacak eşyalarınızı kalıyoruz fabrikalarımızda temizliyor pırıl pırıl yapıyor kurutuyor evlerinize getiriyoruz.

Keçiören Overlok Hizmeti

Keçiören Overlok Hizmeti Kıymetli halı ve kilimlerin yırtılma ve yıpranma durumlarında firmamızın, Siz müşterilerimizin değerli halıları ve kilimlerin yıpranmasına yırtılmasının önüne geçebileceğimiz overlok hizmeti ile tekrar kullanımınıza sunuyoruz overlok hizmetimiz kilim ve halı gibi eşyalarınızın bozulmasına karşı korunmasında overlok ile yırtılan halı ve kilimlerin kenarlarını özel dikiş ile koruma altına alınmış olur. Firmamızdan overlok hizmeti alabilmeniz için web sitemizden overlok hizmeti talep etmeniz yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir