Overlok Hizmetleri

Overlok Yapmı Hizmetleri

Ankara Overlok hizmeti halı ve kilimlerin yırtılmasını sökülmesini önleyen bir işlemdir. Yırtılmaya başlamış halı ve kilim gibi özel eşyalarınızın korumanın tek çözümü overlok yaptırmaktır, overlok halı ve kilimlerin sökülen bölgelerde dikiş yöntemi ile sökülmelerinin önüne geçmiş oluruz.

Tüm halılarınız evimizi bütünleyen unsurların başında gelir. Tamamı yıpranıp açılan halı kenarları saçaklara ayrılabilir. Bu da halılarınızın yıpranmasına eskimesine sebep olur. Yeni halılarda bile ortaya çıkan bu durumlar halılarınızın kalitesi ve çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Halılarınızın yırtılmaya ve sökülmeye başladığı yerleri kenarları olduğu için daha fazla saçaklanma ve yırtılmasını önlemek için overlok hizmetine ihtiyaç duyulur.

Overlok işleminde duvardan duvara halı diye bilinen halıfleks iplikleri kullanılır. Özel overlok makinelerinde saçaklar ortadan kaldırılarak muntazam bir dikiş sağlanmaktadır. Özel overlok makineleri ile overlok edilen halılarınız da yepyeni bir görüntüye kavuşmasını sağlamış olursunuz.

Halılarınızı overlok yaptırmaya karar verdikten sonra dikkat etmeniz gereken ağırlık işleminin kaliteli bir firma tarafından yapılmasıdır özel overlok firmaları bulunmakla birlikte halı temizliği sunan firmalar da oradaki işlemini yaptırabilirsiniz.

Ankara ilinde Mamak ilçesinde bulunan fabrikamız ile Mamak semtleri ve Kayaş semtlerine overlok talebi ile kapınızda overlok hizmetini sunuyoruz, diğer şubemiz Keçiören’de bulunmakta Ve Keçiören semtlerine talep doğrultusunda evlere hizmet sunmaktadır.