Yerinde sunulan hizmet

Yerinde Sunulan Hizmet

Yerinde Sunulan Hizmet ile Mavi Göl Halı Yıkama firmamız bazı hizmetlerimizi Siz müşterilerimizin evinde veya iş yerlerinde hizmet sunmaktayız.

Yerinde Sunulan Hizmet Nelerdir?

Yerinde sunulan hizmetler taşınması zor olan eşyaların evinizde iş yerinizde temizlenmesi için sunduğumuz bir hizmettir. Taşınması zor olan köşe takımları, koltuklar veya evin içerisinde halıfleks dediğimiz kaplamaları temizlemek için özel makineler ile evlerimizde iş yerlerimizde ise ofis eşyaları sandalyeler, koltuklar, ofis içerisinde zeminde bulunan halıfleks dediğimiz zemin döşemeleri temizliğini itinalı bir şekilde titizlikle yapıyoruz.

Pek çok firmanın yerinde hizmeti bulunmamaktadır firmamız müşterilerimize her türlü isteklerini ve taleplerini karşılamakta olduğu gibi sunduğumuz her hizmetin %100 Garanti vererek yapmaktayız firmamız Ankara’da en çok tercih edilen firma haline gelmiş bulunuyor.

Bu hizmetten yararlanabilmek için lütfen sitemizden yerinde Hizmet Talebinde bulunabilir firmamızdan talebiniz doğrultusunda ya Bulunduğunuz adresinizde hizmetimizi uzman ekibimizle ev ve iş yerlerinize yerinde hizmet sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir