Yorgan Yıkama

Yorgan Yıkama Hizmetleri

Ankara Yorgan Yıkama hizmetini sunan mavi Göl Halı Yıkama firmamız Siz müşterilerimize en kaliteli Hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Yorgan yıkama yararları

Kış aylarında bizi sıcak tutması için kullandığımız organları yaz gelmesi ile yıkanıp temizlenmesi ve tekrar kış aylarında kullanılması için hazırlanması gerekmektedir. Çok sık kullandığınız yorganların ayda bir temizliği de yapılması gerekmektedir. Kirlenmiş yorganlar bateri üretmekte ve bu bakterilerin İnsan sağlığında virüslere sebep olmaktadır.

Düzenli yıkanan yorganların uzun süre sağlamlığını korur ve rahatça kullanımınıza yardımcı olmaktadır.
Firmamız tarafından kullandığımız makineler sayesinde hijyenik ortamda yıkama işlemi gerçekleşmiş olmaktadır. Yorgan yıkama işlemi ile sizin ve çocuklarınızın sağlığı için çok önemli ve temiz bir geleceğe sahip olması gelecek için hazırlanmış olmaktadır.

Yorgan yıkama nasıl yapılmalıdır?

Yorgan yıkama devamlı gelişen bir sektör olduğu için sürekli yeniliklere açık ve sürekli gelişmeye hazır sektördür. Yorganları müşterilerimizin talep etmesi üzerine adreslerinden ücretsiz servisimiz ile ekibimiz tarafından alınarak fabrikalarımız getirilmektedir.

Firmamız gelen yorganları cinsine göre ayrılır ve hassas yıkama için hazırlanmış olur. Yorgan yıkama firmaları yorgan yıkama işlemini yaparken sağlığa zarar vermeyen antibakteriyel bitki özlü özel temizlik ürünleri ve son sistem sanayi tipi özel otomatik işinde uzman eğitimli elemanlarımız tarafından düzenli titizlikle yıkanmaktadır.

Yorgan yıkama fiyatları?

Yorgan yıkama fiyatları yıkama işlemi yapacak ve organların cinsine göre belirlenmektedir. Yorganlarda daha fazla seçenek olmadığı için fiyatların sabit olarak aynı fiyatlar söz konusudur.

Yorgan yıkama hizmetinden yararlanabilmek için firmamızın talep formundan talep göndererek talebiniz doğrultusunda Siz müşterimize ya dönüş yapıyor detaylı bilgi alarak özel servisimiz ile evinizden ve yorganlarınızı alıyoruz.